VİDEO PAYLAŞIMI İLE İNTERNET ÜZERİNDE PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

VİDEOLARINIZI PAYLAŞARAK İNTERNETTE PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

VİDEO YÜKLEYEREK PARA KAZANMA

Evet yanlış duymadınız!Kendi emeğinizle çektiğiniz videolarınızı paylaşarak İnternet üzerinden para kazanabilirsiniz.Bunun için artık cep telefonu teknolojisini kullanarak anında ilginç videolar çeker ve bunları İnternet ortamında paylaşabilirsiniz.Türkiye'de henüz videolarınızı paylaşarak para kazanabileceğiniz bir site yok ama yurt dışından yabancı siteleri sizlere önerebilirim. www.Flixya.com ve www.Thevideosense.com bu sistemle üyelerine para kazandıran iki site.

Bu siteler Google Adsense gelirlerini üyeleriyle paylaşıyorlar.Buradaki kazanç,yüklediğiniz videoların izlenme oranı ve videolarınızın bulunduğu sayfadaki Google Adsense linklerinin popülerliğine göre değişiklik gösteriyor.Eğer çok fazla kişi tarafından izlenen videolara sahipseniz kazanacağınız para da ona göre yüksek oluyor.

Hangi tür videoları paylaşırsanız izlenirlik oranı yüksek olur?

Bu sitelerden iyi para kazananların çoğu komik videolar yükleyen insanlar.Eğer kendi videolarınızı bu tarz sitelere yükleyip iyi para
kazanmak istiyorsanız kahkaha dolu videoları yüklemenizi tavsiye ederim.


Sadece yabancı sitelere yükleyeceğiniz videolar ile değil,YouTube kanalı oluşturarak mevcut özgün içerik ve müzikle videolarınızı kendi kanalınızda yayınlayabilirsiniz. Adsense reklamlarını sizin videolarınıza yükleyecek  ve ziyaret esnasında bu reklamlar tıklandığında belli bir miktar hesabınıza aktarılacaktır. YouTube kanalınız için Adsense reklam hesabınızı oluşturmanız zor değil,aynı zamanda kabul edilmesi de son derece kolay.Yeter ki siz zaman içerisinde kopya içerik yüklemeyinibu durumda Google sizi affetmeyecektir.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BİLGİSAYAR OYUNLARINI TEST EDEREK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

REKLAM YAYINLAYARAK PARA KAZANMA

FOREX İLE PARA KAZANMAK İÇİN NELER YAPMALIYIZ.