SEYAHATLERİNİZ İLE İLGİLİ YAZILAR VE VİDEO GÖRSELLERİ İLE PARA KAZANMAK


Yoğun iş temposundan uzaklaşmak ve değişik yerleri keşfetmek adına hepimiz zaman zaman seyahat ederiz. Bu seyahatlerimizi tek başımıza veya gruplar halinde dolaşarak çeşitli tarihi ve turistik yerlere yaparız.Sizde yaptığınız bu seyahatler içerisinde edindiğiniz bilgileri yazıya aktararak bazı site ve bloglarda paylaşabilirsiniz.Benim de seyahatlerim ile ilgili video paylaşımlar YouTube kanalımda mevcut olup burada gösterilen reklamlar ile gelir elde edebilmekteyim.Sizlere konu ile ilgili olduğundan iki adet video görselini bu içerikte paylaşacağım.


            https://www.youtube.com/watch?v=EqJP5tw5Xkk    VENEDİK

              https://www.youtube.com/watch?v=st9hNK44y7g     VİETNAM
        
             https://www.youtube.com/watch?v=dI8ZPvwKzng       KÜBA 2

            


İlgi çekici seyahat yazılarınızı ve resimlerinizi tanıdığınız blog sitelerine iletebilirsiniz.Hatta bu site ve bloglardan bazıları sizden ücret karşılığı makale yazmanızı isteyebilir.Seyahat tecrübelerinizi paylaşırken bu arada parada kazanmış olursunuz.

Seyahat yazarı olarak kendi blog sitenizi oluşturabilir ve bu tarz bir site ile seyahat meraklılarını bir arada buluşturabilirsiniz. Blog içerisinde oluşturacağınız üyelik sistemi ile gruplar kurabilirsiniz.Üyelik sisteminin toplu tatil turları düzenleyerek para kazanma imkanı sağlayabileceğini unutmayınız.Yazdığınız makaleleri dergi ve gazetelere göndererek satabilirsiniz.Çoğu seyahat dergisi ve sitesi bu tip makaleleri yazabilecek kapasitede insanları arıyor.

Oluşturduğunuz seyahat bloğunu sosyal medyada tanıtır ve buralarda ayrıca aynı blog ismi ile sayfalar açabilirsiniz.Blog içerisine turizm firmalarından reklam alarak para kazanabilirsiniz.

Seyahat esnasında çektiğiniz videoları düzenleyerek, kendi açacağınız YouTube kanalında yayınlar ve Adsense reklamlarından tıklama başına gelir elde edebilirsiniz.Fotoğraflar ile müzik eşliğinde  tanıtım videosu oluşturabilir ve aynı şekilde kanalınızda yayınlayabilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

BİLGİSAYAR OYUNLARINI TEST EDEREK PARA KAZANABİLİRSİNİZ.

REKLAM YAYINLAYARAK PARA KAZANMA

FOREX İLE PARA KAZANMAK İÇİN NELER YAPMALIYIZ.